A A A K K K
людям із порушенням зору
комунальне некомерційне підприємство
"ЧУДНІВСЬКА ЛІКАРНЯ"

Новини МОЗ

Лікування серцево-судинних захворювань - що змінилось в Україні за останні роки

Відбувся круглий стіл  з обговорення змін в лікуванні серцево-судинних захворювань в рамках реалізації спільного Проекту МОЗ України та Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей». Фахівці Центру політики та досліджень в охороні здоров'я представили результати щодо  діагностики та лікування артеріальної гіпертензії та гострого інфаркту міокарда у пілотних областях України  - Вінницькій, Волинській, Дніпропетровській, Закарпатській, Запорізькій, Полтавській та Рівненській.  

15:53 30.05.2019

Українську систему крові змінюватимуть за європейськими стандартами

Міжнародні та національні експерти обговорили стратегічні кроки та план дій трансформації української системи крові. Досвід європейських держав і перші кроки України в цій сфері стали головними темами під час Стратегічної сесії з реформування системи крові в Україні. Ключова  мета - вивчення світових практик та потенційна адаптація їх до українських реалій таким чином, щоби уже за чотири роки запрацювали нові механізми фінансування й управління, і українські пацієнти мали рівний доступ до якісних і безпечних компонентів крові.

15:49 30.05.2019

Експерти обговорили нові стандарти для догляду і лікування новонароджених

Експерти МОЗ України, Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), ГО “Ранні Пташки”, ГО “ВакциНація” обговорили  протоколи Європейських міждисциплінарних стандартів догляду за новонародженими дітьми. Нові стандарти регулюють питання догляду за новонародженою дитиною за 11 напрямками, включаючи вакцинацію, від моменту вагітності.

15:47 30.05.2019

Що робить Україна для подолання неінфекційних хвороб: перша національна конференція

Сьогодні, 28 травня, розпочалась перша Національна конференція з неінфекційних захворювань: досягнення та подальші пріоритети країни. Що вже зроблено і як зберегти здоров’я українців говорили  представники Міністерства охорони здоров'я України, Всесвітньої організації охорони здоров'я, Світового банку, міжнародні на національні експерти, а також лікарі та вчителі з усієї країни.  

15:30 30.05.2019

З початку року на кір захворіли більше 50 тисяч українців. Єдиний надійний захист — вакцинація

За оперативними даними Центру громадського здоров’я МОЗ України, протягом 21-го тижня 2019 року на кір захворіли 1 483 людей — 678 дорослих і 807 дітей. Щеплення — єдиний надійний захист від кору, особливо якщо у вашому регіоні зафіксовано спалах захворюваності. Безоплатно вакцинуватись можуть всі діти і дорослі будь-якого віку.   Немовлят, для яких кір особливо небезпечний, можна вакцинувати з 6 місяців.

15:26 30.05.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень