Історія про Лікаря -Захисника України

Допомагати людям – надзвичайно благородна справа. А професія медика – найгуманніша, адже вона покликана стояти на сторожі людського життя. Тому образ медика в уяві багатьох людей пов’язаний з надією і захистом. Ця історія про Колісника Володимира Григоровича. Лікар - уролог, лікар - ендоскопіст в мирний час, а наразі - лікар-ординатор лікувального відділення медичної роти в/ч А4712. Мобілізований до лав Збройних Сил України з 10 лютого 2023 року.
Народився Володимир Григорович 15 листопада 1966 року в селі Стодульці, що на Вінничині. Трудовий шлях в медицині розпочав у 1986 році. Після закінчення Вінницького медичного училища -працював фельдшером, а по закінченні у 1995 році Вінницького медичного університету ім. М. І. Пирогова та у 1997 році інтернатури за спеціальністю «хірургія» працює лікарем -урологом та лікарем- ендоскопістом у КНП «Чуднівська лікарня»
Чесність, порядність, обов´язковість, відповідальність, інтелігентність, людяність, доброта, надійність, принциповість, безкорисливість, уміння тримати слово, врівноваженість, готовність допомогти- це ті якості, які характеризують Володимира Григоровича. Вдома його завжди чекають дружина Неля Мирославівна (завідуюча терапевтичним відділенням КНП «Чуднівська лікарня», лікар-терапевт), діти та внучка, а на роботі -колеги.
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)




