A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
комунальне некомерційне підприємство
"ЧУДНІВСЬКА ЛІКАРНЯ"

Прийом громадян

№ п.п ПІБ Посада Графік роботи
1 Підрозділ: адміністративно-управлінський персонал  
1 Журбей Тетяна Олександрівна заступник головного лікаря з медичної частини 08.00 - 16.00
2 Лукашенко Ігор Вікторович головний лікар 08.00 - 16.00
3 Самохвал Валентина Леонідівна заступник головного лікаря з експертизи тимчасової непрацездатності 08.00 - 16.00
2 Підрозділ: поліклініка  
4 Білічук Сергій Порфірійович лікар з ультразвукової діагностики 08.00 - 15.42
5 Бондаренко Вячеслав Володимирович лікар-хірург 08.00 - 15.42
6 Галівода Ігор Васильович лікар-онколог 08.00 - 15.42
7 Канавська Людмила Володимирівна лікар-акушер-гінеколог 08.00 - 15.42
8 Колесова Олеся Петрівна лікар-акушер-гінеколог 08.00 - 14,36
9 Колісник Неля Мирославівна лікар-терапевт 08.00 - 15.42
10 Лиманець Світлана Сергіївна лікар-терапевт 08.00 - 15.42
11 Лук'янюк Галина Миколаївна лікар-офтальмолог 08.00 - 14,36
12 Назарук Наталія Анатоліївна лікар-невропатолог 08.00 - 15.42
13 Назарук Руслан Васильович лікар-ортопед-травматолог 08.00 - 15.42
14 Павлюк Леонід Петрович лікар-офтальмолог 08.00 - 14,36
15 Радченко Лідія Михайлівна лікар-акушер-гінеколог 08.00 - 15.42
16 Танській Леонід Олександрович лікар-ендокринолог 08.00 - 15.42
17 Ткачук Ольга Йосипівна лікар-дерматовенеролог 08.00 - 14,36
18 Тринос Сергій Вікторович лікар-фтизіатр 08.00 - 15.42
19 Усатий Геннадій Вікторович лікар-рентгенолог 08.00 - 11.51
20 Халимівський В'ячеслав Олександрович лікар-хірург 08.00 - 14,36
21 Шандюк Юрій Леонідович лікар-отоларинголог 08.00 - 15.42
22 Шевчук Василь Якович лікар-ортопед-травматолог 08.00 - 14,36
2.1 Підрозділ: стоматологічний кабінет  
23 Драчук Людмила Андріївна завідувач підрозділу, лікар-стоматолог 08.00 - 14,36
24 Дрижук Катерина Василівна лікар-стоматолог 08.00 - 14,36
25 Ільчина Галина Іванівна лікар-стоматолог 08.00 - 14,36
26 Коцюба Валентина Іванівна лікар-стоматолог-хірург 08.00 - 14,36
27 Лукашенко Тамара Євгенівна лікар-стоматолог 08.00 - 14,36
28 Лушин Віктор Юрійович лікар-стоматолог 08.00 - 12.55
29 Маюн Наталія Анатоліївна лікар-стоматолог 08.00 - 15.42
3 Підрозділ: пологове відділення  
30 Романець Олена Юріївна лікар-акушер-гінеколог 08.00 - 15.42
4 Підрозділ: дитяче відділення  
31 Коритко Андрій Миколаєвич лікар-педіатр 08.00 - 15.42
6 Підрозділ: хірургічне відділення  
32 Колісник Володимир Григорович лікар-уролог 08.00 - 15.42
33 Романець Олег Олегович лікар-хірург 08.00 - 15.42
34 Сметанюк Богдан Степанович завідувач відділення, лікар-хірург 08.00 - 15.42
7 Підрозділ: відділення анестезіології з ліжками інтенсивної терапії  
35 Гринюк Наталія Василівна лікар-анестезіолог 08.00 - 15.12
36 Штогрін Богдан Васильович лікар-анестезіолог 08.00 - 15.12
9 Підрозділ: терапевтичне відділення  
37 Бех Анатолій Іванович завідувач відділення, лікар-терапевт 08.00 - 15.42
38 Бондар Микола Вікторович лікар-невропатолог 08.00 - 15.42
18 Підрозділ: клініко-діагностича лаборатория  
39 Павлюк Людмила Василівна завідувач лабораторії, лікар-лаборант 08.00 - 15.12

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень